INFORMUJEMY, ŻE KURSY W NASZYM CENTRUM SZKOLENIOWYM ODBYWAJĄ SIĘ W MAX 4 OSOBOWYCH GRUPACH.
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ODBYCIA KURSU INDYWIDUALNEGO ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ.

Zadatki wpłacane na poczet kursu są bezzwrotne.

INFORMUJEMY, ŻE 1 GODZINA LEKCYJNA TO 45 MINUT

Koszt wystawienia duplikatu Dyplomu - 30zł

Uwaga: Program szkoleń jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Centrum Kosmetyczno-Szkoleniowego KOSMEIN i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.

KURSY PODOLOGICZNE

APLIKACJA KLAMRY UNIBRACE

System korekcji wrastających paznokci - UniBrace

Teoria (materiały dla kursantów) + praktyka.
Certyfikaty udziału w szkoleniu.

Czas trwania: 6h

Program:
W programie teoria i zajęcia warsztatowe na sztucznych paznokciach i modelach (modelami tu są sami uczestnicy szkolenia – klamry zakładamy i zdejmujemy)
System UniBrace jest nowoczesnym, skutecznym systemem korekcji paznokci problematycznych pozwalającym na samodzielne, łatwe i szybkie stworzenie implantu, który w bardzo krótkim czasie zmienia kształt zdeformowanych płytek paznokciowych. Jest świetną metodą zarówno dla podologów mających niewielkie (lub żadne) doświadczenia z zakresu ortonyksji, jak i dla specjalistów wykorzystujących różne klamry na co dzień.
W systemie UniBrace wykorzystuje się znany już od dawna kształt implantu w formie litery M (lub W), który wykonuje się z najwyższej jakości drutu ortonyksyjnego (medyczna stal implantologiczna). Samodzielne wykonanie klamry za pomocą urządzenia UniBrace, bez względu na stopień doświadczenia pracy z drutem - zajmuje ok. 2 sekundy !!!
Implant mocuje się na wymagającej korekcji płytce, w zależności od potrzeb zastosowania określonych sił (A – siła dźwigni, B – siła sprężystości, C – siła rotacyjna) za pomocą klasycznych haczyków podpłytkowych, na płytce za pomocą kompozytów stomatologicznych lub w kombinacji haczyka i kompozytu. Jest to system pozwalający skorygować niemal wszystkie deformacje paznokci, a tym samym rozwiązać problem wrastania lub wkręcania się płytki. Zarówno nadanie odpowiedniego kształtu, jak i aplikacja jest prosta technicznie i pozwala na wykorzystanie wszelkich możliwych sił wykorzystywanych we współczesnej implantologii podologicznej.
Ukończywszy szkolenie z systemu UniBrace będziesz umiał/a:
• prawidłowo ocenić stan i deformację płytki
• umieć nazwać i wybrać siły, jakie należy zastosować do korekcji jej kształtu i toru wzrostu
• dobrać drut o odpowiednich parametrach
• wykonać klamrę posiadającą jedną, dwie lub wszystkie siły wykorzystywane w ortonyksji A,B,C
• prawidłowo zaaplikować wykonany implant
• ustalić procedury pozabiegowe

Cena: 1000zł