INFORMUJEMY, ŻE KURSY W NASZYM CENTRUM SZKOLENIOWYM ODBYWAJĄ SIĘ W MAX 4 OSOBOWYCH GRUPACH.
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ODBYCIA KURSU INDYWIDUALNEGO ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ.

Zadatki wpłacane na poczet kursu są bezzwrotne.

INFORMUJEMY, ŻE 1 GODZINA LEKCYJNA TO 45 MINUT

Koszt wystawienia duplikatu Dyplomu - 30zł

Uwaga: Program szkoleń jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Centrum Kosmetyczno-Szkoleniowego KOSMEIN i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.

KURSY PODOLOGICZNE

APLIKACJA KLAMRY ŁAŃCUSZKOWEJ

Klamra łańcuszkowa – samodzielnie wykonywany implant przeznaczony do paznokci o naturalnej grubości płytki

Teoria (materiały dla kursantów) + praktyka.
Certyfikaty udziału w szkoleniu.
Możliwość zakupu pakietu startowego w cenie 350 zł

Czas trwania: 4h

Program:
W programie teoria i zajęcia warsztatowe na sztucznych paznokciach i modelach (modelami tu są sami uczestnicy szkolenia)
Klamra łańcuszkowa jest nowością na rynku podologicznym - jest skuteczna i bardzo prosta w samodzielnym przygotowaniu. Jest to klamra elastomerowa wykorzystująca do korekcji paznokci ortodontyczny łańcuszek silikonowy, który jest mocowany na metalowych (również zapożyczonych ze ortodoncji) guziczkach zaaplikowanych na krawędziach płytki za pomocą kompozytu stomatologicznego.Umiejętność aplikacji tej klamry, która najlepiej nadaje się do paznokci o naturalnej grubości płytki, ale też płytek mocno zdeformowanych - jest bardzo przydatna w gabinetach podologicznych, zwłaszcza że jej aplikacja jest prosta, bezbolesna dla klienta i tania dla podologa (koszt klamry dla specjalisty to ok. 10 zł). Klamra pozwala na systematyczne wzmocnienie naciągu klamry bez jej zdejmowana. Elementy metalowe tych implantów są odzyskiwalne (co oznacza, że po ich zdjęciu można je poddać sterylizacji i użyć ponownie).

Cena: 600zł