REFERENCJE

Centrum Szkoleniowo-Kosmetyczne KOSMEIN to placówka otwierająca drogę do świata nowoczesności i profesjonalizmu dzięki rozbudowanej ofercie kursów, szkoleń i warsztatów kosmetycznych.

Szkolenia w KOSMEIN prowadzone są przez mgr kosmetologii Agatę Jażdżyk, która posiada także wykształcenie pedagogiczne, dające jej uprawnienia do prowadzenia zajęć dydaktycznych z młodzieżą i osobami dorosłymi. Jest również szkoleniowcem regionalnym systemu Podoklamra oraz szkoleniowcem marki NOREL. Doświadczenie zdobyte pod czas pracy w szkołach ułatwia jej przekazywanie zdobytej wiedzy w sposób jasny i zrozumiały.

Chęć zdobywania wiedzy i uczestnictwo w licznych kursach i konferencjach naukowych sprawia, że w sposób ciągły podnosi swoje kwalifikacje zawodowe.

Zajęcia edukacyjne w KOSMEIN prowadzone są również przez mgr Karolinę Wiktorską-Babodo absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych. Jest ona specjalistką w zakresie stylizacji paznokci, przedłużania i zagęszczania rzęs oraz makijażu permanentnego jest także certyfikowanym szkoleniowcem z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej.

Nasze Centrum to instytucja szkoleniowa posiadająca wpis do rejestru instytucji szkoleniowych. Jako potwierdzenie naszego zaangażowania w szkolenia posiadamy liczne referencje.

Program szkoleniowy naszego Centrum jest programem autorskim zgodnym z wytycznymi Ministerstwa Oświaty. Wystawiamy certyfikaty zarówno w języku polskim jak i angielskim.

Zajęcia w KOSMEIN odbywają się indywidualnie lub w małych grupach. Wychodząc naprzeciw naszym klientom istnieje możliwość umówienia szkolenia w dogodnym terminie.